7/09/2011

A letter to the best

Hmm... Nasıl başlayabilirim bilmiyorum. Eküri'm şu sıralar İspanya'da. Ayın 19'unda gelecek. Akşam gelecekmiş. Ben de 20 sabahında yüzümü yıkar kendimi dışarı atarım. Evden çıkıp karşı kaldırıma geçerim, 3-5 adımda onların evinde olurum zaten. Kapıyı çalar, onun açmasını bekler, o açınca da ona bir güzel sarılır, özledim diye ağlarım. Hayır belki ağlamam. Şu an olsa ağlarım. Ama şu an kötü bir günümdeyim. Aslında belki gitmem bile. 20'sinde dinlensin biraz diye düşünebilirim. Belki de düşünmem. Belki....
Her neyse o en dişi, en gerçek arkadaş. Çok mistik, epik bir kankito. Ve oldukça sakin, olgun bir tipoz. Bir de gelişimini biraz erken tamamlamış bir çiko. Hehe.

Eküri, seni çok seviyorum ve çok özledim. Sanırım boş bir vaktinde girersin buraya ve okursun bu mektubu o gavur ellerde. Şu kısacık zamanda -artık kısa da değil aslında- aynı anlarda farklı biçimde geçirdiğimiz şoklar ya da karşı apartmanlarda aynı kat ve aynı numarada oturuyor oluşumuz- illa söylemeliydim bunu- ve hatta ilk öpüştüğümüz çocuğun aynı adı taşıyor oluşu beni, okulda tartıştığımız metafiğin hayatımızdaki yeri nedir? metafiziğin özü nedir? metafizik ile filmlerin alakası ne acaba? konuşmasına götürüyor. Sonra Luigi'ye bakınca bir senin "sevdiğim tek faremsi şey ehikikiki" diyişin geliyor aklıma. Bir de bilirsin ki o lord voldemort suratlı geliyor. Ne zaman yapmaman gereken bir şey yapsam ki yine bilirsin ki bunların sayısı oldukça fazla; bu sefer de "bazen dövesim geliyor seni, dengesiz dengesiz davranma hırrr" deyişin kulaklarımda çınlıyor. Son olarak da ne zaman okulu düşünsem "sen olmasan gelmem lan bu okula mırrr" dediğini hatırlayıp hüsrana boğuluyorum. Hemen gelsen de eküriş, annişler her silivriye gittiğinde eve atsam seni. "GOÇ DAÇMİN. Bir de evde yeşillik var mı ehihi" yazsam ve hemen elinde 3 salatalıkla gelsen -o salatalıklarla karne almaya gitsek-. Gece de Game of Thrones izlerken uyuya kalsak.
Bunlar daha hiçbir şey. Ama uzatmaya niyetli değilim. Ben bu tür yazılar da yazamam pek zaten.

Şimdi de nasıl bitirebilirim bilmiyorum.son sözlerim cool olacak ama.

"I don't wanna go out on my own anymore
I cant face the night like I used to before"
Öpüyorum eküriş <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder